Nasze przedszkole istnieje od 2000 roku i jest pierwszą placówką przedszkolną w gminie Żabia Wola. Swoją ofertę kierujemy do dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat z gminy i okolic.

Oprócz bogatej listy zajęć dydaktycznych oferujemy duży, ogrodzony plac zabaw wyposażony w bezpieczny sprzęt (zabawki) oraz zdrową, dietetyczną kuchnię opartą na żywności własnej produkcji.

Zapewniamy naszym przedszkolakom intensywny program terapeutyczny, realizowany indywidualnie oraz grupowo. Czytaj więcej na ten temat...

Celem naszego przedszkola jest opieka nad dzieckiem połączona z jego wychowaniem i kształceniem. Od najmłodszych lat powinno ono poznawać mechanizmy, które kierują życiem. W związku z tym proponujemy bogaty program nauczania, prowadzony głównie przez zabawę.

W Przedszkolu Promyk funkcjonują cztery grupy przedszkolne:


I grupa - trzylatki

II grupa - czterolatki

III grupa –pięciolatki

IV grupa - grupa rocznego przygotowania przedszkolnego, tzw. "O"

 

 

Możliwość terapii

Jeśli jesteś rodzicem, a Twoje Dziecko potrzebuje troskliwej opieki i intensywnych oddziaływań terapeutycznych, zapraszamy do naszego przedszkola!

Czytaj więcej...
 

Piękna okolica - Ojrzanów Towarzystwo.      Terapia dla dzieci!      Własny plac zabaw, na którym dzieci zaspokajają potrzebę ruchu.      Sale przedszkola są monitorowane - zapewniają bezpieczeństwo dzieciom!

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.