Dyżur Komisji Rekrutacyjnej w Przedszkolu Promyk odbywać się będzie:

16.03 -20.03.2020 r. w godz. 8.00 – 12.00

23.03 -25.03.2020 r. w godz. 13.00 – 17.00

Wnioski rekrutacyjne wraz z załącznikami przyjmujemy przede wszystkim drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skany podpisanych dokumentów i oświadczeń), aktywne druki (format doc.) można pobrać ze strony:
www.zabiawola.pl

(oryginały Rodzice dostarczą w późniejszym terminie).

W wyjątkowych przypadkach można złożyć dokumenty w formie papierowej. W przedszkolu będzie funkcjonować wyznaczone miejsce do składania dokumentów oraz będą udostępnione druki do wypełnienia.

Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola tylko drogą telefoniczną tel. 692-217-142 w godz. pracy Komisji.

 

Możliwość terapii

Jeśli jesteś rodzicem, a Twoje Dziecko potrzebuje troskliwej opieki i intensywnych oddziaływań terapeutycznych, zapraszamy do naszego przedszkola!

Czytaj więcej...
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.